Dé routekaart naar een aardgasvrije en duurzame wijk

Dé routekaart naar een aardgasvrije en duurzame wijk.

De komende jaren hebben we een flinke opgave om onze wijken en woningen aardgasvrij en duurzamer te maken. Voor bewoners die aan de slag willen of een doorstart willen maken.

27 december 2021

Als bewonersinitiatief kan je flink wat invloed hebben op de manier waarop onze wijken en woningen aardgasvrij en duurzamer gemaakt worden. Zeker door dit samen met je buurtgenoten én de gemeente te doen.

Maar hoe pak je dit aan? En waar moet je aan denken bij een complex onderwerp als de warmtetransitie? Deze routekaart helpt je op weg. Ieder proces is uniek, dus haal er vooral uit wat voor jouw project bruikbaar is!

De Aargasvrijewijken Routekaart

Meer informatie? Neem contact op met

Profiel Madeleine Braakman

Madeleine Braakman

Regisseur Klimaat en Energie