Nachtvlinders kijken aan de Oude Rijn
Nachtvlinders kijken aan de Oude Rijn
4 juli 2026
22:00 - 01:00
- Organisatie: IVN IJssel en Gouwe
- Inschrijven bij: IVN IJssel en Gouwe
- Website: https://www.ivn.nl/afdeling/ijssel-en-gouwe/natuuractiviteiten/nachtvlinders-kijken-aan-de-oude-rijn/
In het groene hart van Nederland, bij Theetuin De Koffietuin, onderzoeken we op zaterdagavond 4 juli welke nachtvlinders er zijn.
Nachtvlinders zijn over het algemeen ’s nachts actief. Ze komen af op plantensoorten die in de avond bloeien. Omdat deze planten niet overal voorkomen, gebruiken we een gericht lokmiddel. Door het ophangen van een laken en een lamp komen ze op het licht af. We onderzoeken welke soorten het zijn.
Deelname is gratis en aanmelden kan via de website. We starten om 20.00 en weggaan kan wanneer je wilt. Let op: bij slecht weer gaat de activiteit niet door. We hebben 25 juli als reserve datum.
Nachtvlinders kijken aan de Oude Rijn
Weijpoort 12, Nieuwerbrug aan den Rijn, Netherlands